środa, 29 września 2010

Listen to that dance music!


Na pudelku coraz więcej newsów, ale i tak najzabawniejsze są dyskusje na stronie pudelka na facebooku. Te nic nieznaczące, mało istotne wypowiedzi małych ludzi, którzy nagle są specjalistami od wszystkiego. Nie żebym miała coś przeciwko, czasami tez lubię takiego kogoś poudawać. Ale to takie zabawne, kiedy główna wiadomość schodzi na dalszy plan, przez to, że nagle jakaś dziewczyna z fotką z dziubkiem zaczyna używać denerwującego "???" lub "...............................................". 
I potem jeden na drugiego bluzga, używając ślicznego zakończenia zdania "hmmmmmmmmmmmm????". Czy to nie urocze? 
A potem przychodza ci, którzy udają, ze są obok tego, piszą, ze "mają to w dupie". Odpowiada im ktoś "to po co tu piszesz". Ale te schematy są zabawne. I wszyscy myślą, że są wyjątkowi.
Ale z drugiej strony, od tego jest Internet! I czuję sympatie do tych ludzi, lubię się z nimi pobawić. Lubię pudelka. Al denerwują mnie te wielokropki!

Zastanawiam się jak nałożyć kolor na ten nowy rysunek. I czy dac jakieś tło - mam problem z tłem, pomocy, ratunku. Albo rozstawie puste, niech poudaje conceptarta. Może być? 

4 komentarze:

  1. nie-e. poproszę tło, takie zajebiste. może jakieś palmy albo coś?

    OdpowiedzUsuń
  2. No chciałam w tle zrobić takie jakieś wejście do klubu nocnego jak z Miami czy coś.

    OdpowiedzUsuń