wtorek, 28 lipca 2009

Detale


Proszę nie pytać czy mi się chce. Wciąż mam poczucie,  że za mało szczegółowa praca. Teraz mnie kolor czeka. Wpadł ktos na pomysł co ma byc w tle poprzedniej pracy, w poście niżej? Nie? Wiedziałam!

5 komentarzy:

 1. Co do tła w pracy w poście niżej... Na Twoim miejscu chyba w końcu umieściłabym postacie w jakiejś ciemnej (ale ciepłej, np. w brązie) przestrzeni i zrobiła mocne, ale również ciepłe światło (świeca? lampa naftowa?) padające od przodu, z miękkimi cieniami. Rysunek sprawia wrażenie (przynajmniej ja odnoszę takie) tajemniczego, trochę 'spiskowego' (mina dziewczyny, ten śrubokręt w gotowości i poza robota). Przed momentem pomyślałam jeszcze, że jakieś ostre, jasne światło też byłoby dobre (klimat dobrze oświetlonej pracowni, w której bohaterka majstruje przy robotach). To takie moje luźne skojarzenia związane z tym rysunkiem.

  PS: Gratuluję talentu, steampunk bardzo mnie urzekł :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z poprzedniczką, jakiś warsztat, ciepłe światła. Ewentualnie coś zupełnie innego, pustynia, dużo pochodnych żółci i pomarańczy. Bo jak na to patrzę, to ciągle mam wrażenie, że ona chce naprawić jakiś pustynny krążownik ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy pomysł, panie poprzedniku :) Albo może jakiś strych? Piwnica?

  OdpowiedzUsuń
 4. No ja bym chciała zaznaczyć na tej pracy steampunkowy klimat, ale też dzikiego zachodu. No i Bygida nie jest jakimś wielkim konstruktorem więc wielka pracownia odpada.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie jestem ani rysownikiem ani jakimś super estetą, proponuję więc klimaty ostrzejsze. Lochy, więzienie, jakieś stare zamczysko. Taki typowy Gothic Story ;)

  Co do rysunku powyżej: jest szczegółowy i bardzo ładnie wygląda. Ale się nie znam. Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń